Efekt hybrydy bez lampy UV

Ostatni mój post wzbudził zainteresowanie, a przy okazji dał mi dużo radości z czytania Waszych komentarzy. Przy niektórych naprawdę się ubawiłam za co bardzo dziękuję! Już szykuję się do podobnego postu tym razem związanego z przyzwyczajeniami kobiet. 

Dziś będzie coś wyłącznie dla kobiet, a mianowicie pierwszy post na temat paznokci. Wcześniej w to się nie bawiłam. 
Uwielbiam wymalowane paznokcie, a gdy tak nie jest czuję się jakoś tak goło, też tak macie? Paznokcie maluje od czasów gimnazjum, a może i wcześniej, ale od kiedy odkryłam, że jest coś w rodzaju hybryd, które potrafią wytrzymać do 4 tygodni jestem "wniebowzięta", nie zamieniłabym ich na nic innego, a jednak...

INFORMACJE OD PRODUCENTA
Żelowy, szybkoschnący utwardzający lakier ochronny.
Seche VITE wnika w wilgotny lakier i błyskawicznie go utwardza, tworząc na paznokciu jednolitą, wytrzymałą warstwę o lustrzanym połysku. Seche VITE sprawia, że manikiur jest twardy, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Nie żółknie.
Seche VITE nadaje efekt manikiuru hybrydowego bez stosowania lampy UV.

Sposób użycia: Seche VITE nakładaj bezpośrednio na wilgotny lakier kolorowy. Na końcu pędzelka uformuj dość dużą kroplę Seche VITE, a następnie rozprowadź ją równomiernie na paznokciu. Pamiętaj o pomalowaniu końcówek. Podczas aplikacji staraj się nie dociskać pędzelka do lakieru kolorowego.
Ja zrobiłam troszkę po swojemu, a mianowicie:
Najpierw pomalowałam paznokcie lakierem bezbarwnym, poczekałam aż wyschnął i nałożyłam pierwszą warstwę kolorowych lakierów i znów poczekałam aż wyschną, następnie nałożyłam kolejną warstwę lakierów i podążałam za instrukcją. Efekt jak dla mnie był zadowalający.
Musicie mi wybaczyć prześwity, ale wyszłam z wprawy, muszę potrenować, a teraz mam okazję.

OPAKOWANIE I KONSYSTENCJA
Tradycyjna buteleczka, zapakowana w kartonik dodatkowo z instrukcją. Pojemność 14 ml. Równo ścięty pędzelek.
Seche VITE ma konsystencję rzadkiego lakieru (należy uważać by lakier nie stał za długo otwarty, wówczas może wyschnąć), świetnie się rozprowadza nie pozostawiając smug, a paznokcie pięknie się błyszczą, dzięki czemu otrzymujemy efekt hybryd. Seche VITE wysycha już po minucie, jednak za mycie naczyń od razu się nie zabierajcie.

Wszystko pięknie, ale znajdzie się parę minusów, tego wynalazku. Niestety nie przedłuża trwałości manikiuru, utrzymuje się do około tygodnia oraz nieprzyjemnie pachnie.

Podsumowując
Dry Fast Top Coat świetnie nabłyszcza paznokcie oraz szybko wysusza lakier, dając efekt manikiuru hybrydowego. 
Z pewnością po zużyciu buteleczki, kupię nową. Jak dla mnie jest to rzecz warta zainteresowania. 
Post powstał dzięki współpracy z firmą 
Łapki w górę kto zna!
Jakie są Wasze opinie???

Klikniesz???
Wpadnij do mnie na FACEBOOKA i INSTAGRAMA
zawsze coś dodatkowo wrzucę!

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger