Błyskawiczny peeling dłoni i płyn do usuwania skórek

Wiem, że niektóre z czytelniczek bardzo lubią moje blogowe stylizacje (p.s. mam już przygotowane kolejne), co mnie niezmiernie cieszy. Jednak dobrze wiecie, że kosmetyki są głównym punktem tego bloga i to im poświęcam najwięcej uwagi. Dlatego dzisiaj możecie przeczytać kolejną recenzję. Tym razem dbamy o dłonie i paznokcie z firmą Herome.   
Herome One Minute Manicure, błyskawiczny peeling do dłoni, cena: 94,60 zł 

Herome One Minute Manicure to naturalny peeling oparty na morskiej soli, nawilżających olejkach (migdałowym i jojoba) oraz olejkach esencjonalnych. Produkt jest bogaty w witaminy A,C i E. Złuszcza martwy naskórek aktywując produkcje nowego i stymuluje przepływ krwi w skórze dłoni poprawiając jej procesy odnowy. Herome One Minute Manicure nawilża Twoją skórę dogłębnie i intensywnie nadając jej wspaniałej miękkości i delikatności. Ma wspaniały delikatny, świeży zapach cytryny i może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jedwabiście miękkie i piękne dłonie w minutę.
Produkt mieści się w plastikowej 120 ml buteleczce z wygodnym aplikatorem. Na opakowaniu znajdują się najpotrzebniejsze informacje tj.: skład, sposób użycia i opis produktu. Peeling ten ma formę oleistą i składa się z dwóch warstw. Na dnie butelki znajduje się sól morska, która fantastycznie złuszcza martwy naskórek i przywraca skórze gładkość. Natomiast powyżej mieści się olejkowa warstwa, która ma obłędnie cytrusowy zapach. Aby użyć produkt należy go dobrze zmieszać, wstrząsając butelką. Jak dla mnie jest to jeden z "najmilszych" peelingów do dłoni jaki kiedykolwiek stosowałam. Sól morska delikatnie masuje skórę, natomiast olej sprawia, że dłonie stają się miękkie i miłe w dotyku. Najchętniej z tego peelingu korzystam po wykonaniu manicure hybrydowego, odświeżając dłonie i nadając im delikatności.   
Błyskawiczny preparat do usuwania skórek, które hamują właściwy i zdrowy wzrost paznokci. Zmiękcza skórki i rozpuszcza martwy naskórek w bardzo delikatny sposób tylko w ciągu 3 minut. Sposób użycia: Nanieść na skórki wokół paznokcia i odczekać ok 3 minut. Można stosować na paznokcie u rąk i nóg. 
Płyn mieści się w takiej buteleczce jak lakiery do paznokci. Nakrętka posiada specjalnie wyprofilowaną końcówkę, przy pomocy której można odsunąć lekko skórki. Ja jednak z niej nie korzystam. Konsystencja płynu jest dość rzadka, ale taka jak powinna być w przypadku takich płynów. Produkt jest bezbarwny i na szczęście bezzapachowy.
Przy pomocy płynu Herome Cuticle Remover faktycznie można szybko usunąć skórki. Ja jednak nie jestem zwolenniczką stosowania tego typu produktów. Po prostu uważam je za zbędne. Równie dobrze, dłonie można namoczyć przez kilka minut w wodzie z cytryną i otrzymać taki sam efekt. 
Podsumowując: jestem zadowolona z peelingu Herome One Minute Manicure, przynosi on ulgę i komfort dla dłoni. Natomiast jeśli chodzi o płyn do usuwania skórek, mogę się bez niego obejść. Woda z cytryną działa podobnie :)

Dajcie znać czy stosujecie takie produkty.

Do następnego! 
Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger