Inspiracje na Dzień Zakochanych


Do Walentynek jeszcze miesiąc, jednak w sklepach zaczynają pojawiać się już różne dekoracje. Sklepy zawsze wybiegają do przodu. Tym razem i ja pójdę w ich ślady i z miesięcznym wyprzedzeniem będę Was inspirować. 
Wszyscy wiemy, że miłość należy okazywać przez cały rok, a nie tylko w tym jednym dniu w roku! Jednak Walentynki są bardzo magiczną chwilą więc uczucie jakim darzymy drugą osobę w tym dniu jeszcze bardziej rośnie! 
Jak najczęściej spędzacie Walentynki??? 
Myślę, że większość osób wybiera kolacje we dwoje, albo bardzo romantyczny film. Wnioskuje to z tego, że 14 lutego bez rezerwacji stolika lub miejsca w kinie się nie obejdzie, brak rezerwacji może spowodować, że znajdziecie się nagle przy McDrivie, co odradzam - nie wszyscy mają tak dobre poczucie humoru. 
Jakie propozycje ja Wam oferuje???
Nie musi to być romantyczna kolacja, jest przecież wiele innych rzeczy, które możecie razem robić. Oto moje trzy propozycje: 
  • wspólne gotowanie - jeśli nie jesteście małżeństwem lub razem nie mieszkacie to zakładam, że bardzo rzadko macie okazje do wspólnego gotowania, a przecież najlepsza zabawa w kuchni jest zawsze we dwoje
  • sport - połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z racji, że luty to jeszcze zima, polecam wspólny wypad w góry na narty. W tym roku Walentynki wypadają w niedziele więc bez problemu możesz zarezerwować weekend i spędzić go aktywnie i przyjemnie
  • zaskoczcie się - może znasz ukryte marzenie swojej drugiej połówki i jest to coś co sam możesz zorganizować?
    DO IT! Nie oglądaj się na innych. 

Źródło: weheartit

Bądź na bieżąco: 
FACEBOOK

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger