Usta XL

Jak już wcześniej zapowiedziałam na Facebooku, posty dotyczące urody będą teraz częstym gościem na moim blogu. Tym bardziej, że wczoraj przyszły mi 3 kosmetyki do przetestowania, tak więc niedługo zarzucę Was nowinkami. Dzisiaj będzie o powiększaniu ust, a dokładnie o tym dlaczego, jak i po co to robimy.

Dlaczego kobiety powiększają sobie usta? Kto nas do tego nakręca? 
Oto moja odpowiedź: 
Być jak Angelina Jolie, Kim Kardashian lub Kylie Jenner. 

Moda na duże usta. Dlaczego? 
Atrybut piękna. Kuszące, duże usta, każda kobieta o takich marzy, nie oszukujmy się duże usta dodają nam seksapilu i kobiecości. Jednak niestety nie każda może takimi się pochwalić. Dlatego sięgamy po różne sposoby, których później żałujemy. 

Jak już pewnie zauważyłyście, sama nie zostałam obdarzona dużymi ustami, mam takie malutkie usteczka, że czasem zastanawiam się czy je w ogóle widać. Jednak nie ze mną te numery! Oczywiście pewnie nie raz spotkałyście się z artykułami dotyczącymi powiększania ust domowymi sposobami.
I tutaj można wymienić:
- odkurzacz
- szklanka
- butelka
- lip plumper
Na prawdę to robicie??? A czy Twoje usta po takim zabiegu nie są opuchnięte i sine?
Ostrzeżenie: Proszę nie próbuj robić tego w domu, przecież są inne łagodniejsze sposoby.

Mam małe ust, ale je lubię, przecież są moje! Jednak od czasu do czasu lubię również je sobie optycznie powiększyć, ale UWAGA, nie używam do tego odkurzacza czy innych dziwnych rzeczy!

Wszystko bez igły, skalpela, butelki czy odkurzacza.
Powiększanie ust krok po kroku: 
  • peeling warg - złuszczamy naskórek z całego ciała, ale czy nie zapominamy o ustach? Usta również powinny być regularnie złuszczane. Masz na to dwa sposoby: Pierwszy - złuszczanie za pomocą peelingu do ust lub peelingu zrobionego z cukru i cytryny. Drugi sposób - złuszczanie za pomocą szczoteczki do zębów (po myciu zębów, masuj wargi szczoteczką). Efekt? Poprawa ukrwienia oraz wygładzenie ust.
  • zawsze miej przy sobie konturówkę - konturówki wróciły do naszych łask. Wybierz kredkę w odcieniu identycznym do Twoich ust lub odcieniu ulubionej szminki. Efekt? Optycznie powiększone usta. 
  • błyszczyk zawsze pod ręką - myślę, że błyszczyk jest czymś, co większość kobiet nosi w torebkach, gdy odrobinę błyszczyku nałożysz na pomalowane szminką usta, uzyskasz efekt wypukłości.
Potrzebujemy:
KONTURÓWKĘ
PĘDZELEK 
SZMINKĘ
BŁYSZCZYK

Zacznę od połowy ust, żeby pokazać Wam całkowity efekt.
1 - Kredką wyjeżdżamy delikatnie poza granicę ust, kreśląc nowy kontur (trzymaj się wypukłości i nie wyjeżdżaj za daleko, wówczas będziesz wyglądać jak postać z kreskówki)
2 - Aby kontur nie rzucał się w oczy, delikatnie rozetrzyj kredkę do wewnątrz, tonując przejście.
3 - Nałóż szminkę o takim samym lub podobnym odcieniu co konturówka, następnie dla lepszego efektu rozświetlaczem podkreśl łuk kupidyna oraz dwie pionowe wypukłości.
4 - Całość dopełnij błyszczykiem.
EFEKT OSTATECZNY
Usta nie są opuchnięte, ale są większe, nic Cię nie boli od igieł, nie masz ran, które muszą się goić, jeśli Ci się nie spodoba możesz zmyć. Tak więc moje drogie Panie, jeśli chcecie kusić i chcecie by inne kobiety patrzyły na Was z zazdrością zalecam nauczyć się konturowania ust, tak by optycznie je powiększyć, nic trudnego, więc do dzieła!
EFEKT UZYSKANY PRZED/PO
Widać różnicę? Wszystko bez igły i odkurzacza!

Klikniecie???
Wpadnij do mnie na FACEBOOKA i INSTAGRAMA
zawsze coś dodatkowo wrzucę!

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger