Męskie przyzwyczajenia z przymrużeniem oka


Mam nadzieję, że mój mąż nie będzie czytał tego wpisu, ponieważ dziś będzie o dziwnych przyzwyczajeniach mężczyzn, a to wszystko na przykładzie zaobserwowanych przeze mnie sytuacji. 

30 kwietnia razem z mężem będziemy obchodzić "papierową" rocznicę ślubu, jak ten czas szybko leci. Rok temu o tej porze dopinaliśmy większość rzeczy na ostatni guzik, a teraz zostały jedynie wspomnienia. Pamiętam ile było nerwów i radości... cudowny czas.

Tak naprawdę cały czas się poznajemy. Znamy się od grudnia 2013 roku tak więc dopiero niecałe 3 lata, chociaż i tak wydaje mi się jakbym spędziła z nim większość życia.
Nasz pierwszy rok w małżeństwie mogę uznać za bardzo dobry, pomimo wszystkich przeciwności losu jakie nas spotkały. Ja kocham go, on kocha mnie. Nie zaprzeczę, że im bardziej się poznajemy tym więcej wychodzi zgrzytów, ale jak to się mówi - bez kłótni nie ma miłości, przecież nie ma idealnych związków, gdyby było zbyt idealnie, było by nudno. Czasem trzeba na siebie "powarczyć", żeby później przyjść i przytulić.

Przejdźmy do rzeczy, a mianowicie do zdarzeń które zaobserwowałam, na moim tacie, bracie, mężu, szwagrze czy znajomych.


Panowie - dziś Was wypunktuję (ale tylko troszeczkę)!

  1. UPARTOŚĆ NIE DO PRZEZWYCIĘŻENIA. Faceci już tak mają, nie ważne ile razy powiesz jak trzeba to zrobić, on i tak zrobi to po swojemu, nie przyznając Ci racji. No przecież kobieta nie może wiedzieć lepiej. Prawda?
  2. MOŻESZ OPUŚCIĆ DESKĘ KLOZETOWĄ? Chyba się nigdy nie nauczą. Czy to naprawdę takie trudne? Wystarczy, że po skorzystaniu nie zapomnisz jej opuścić, kobiety tak bardzo nie lubią gdy zostawiacie podniesioną deska w toalecie. A przy okazji, gdy myjesz ręce wytrzyj po sobie umywalkę!
  3. MOŻESZ POWTÓRZYĆ CO MÓWIŁAŚ? Jeszcze się nie przyzwyczaiłaś, że Twój facet Cię nie słucha? Standardowa metoda faceta udaje, że Cię słucha. Kobiety może faktycznie mają skłonność do mówienia za dużo, ale czasem po prostu muszą się wygadać, a od drugiej połówki oczekują, że będą wysłuchane. 
  4. SZYBKIE PODSUMOWANIE POSIŁKU. Nic tak nie denerwuje jak podsumowanie przez Panów posiłku wewnętrznym odgłosem. Nie wiem czy oni nigdy się nie wstydzą, czy nie wiedzą, że przy kobiecie należy zachować się kulturalnie? Kochanie wiem, że Ci smakowało, ale może po prostu mi to powiesz! 
  5. TA TEŻ JEST ŁADNA. Ma swoją piękną kobietę przy boku, nie ważne, że nie ma ładniejszej od niej, on i tak będzie rozglądał się za inną. Wystarczy, że przejdzie obok niego długonoga kobieta w krótkiej spódniczce, a on już odwraca się za nią. 
Jest jak jest i chyba pewnych kwestii nigdy nie zmienimy, ale możemy nad nimi popracować. Pamiętajmy, nie ma ludzi idealnych dlatego ich nie skreślajmy.  
W związku tak naprawdę poznajemy się dopiero gdy ze sobą zamieszkamy. Wówczas zaczynamy dostrzegać pewne rzeczy, które często przeszkadzają nam w drugiej osobie.

Panowie jak i kobiety mają swoje przyzwyczajenia, trzeba je zaakceptować lub starać się zmienić. 


To co może następny post będzie o przyzwyczajeniach kobiet???

Wpadnij do mnie na FACEBOOKA i INSTAGRAMA
zawsze coś dodatkowo wrzucę!
Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger