Zainspiruj się - mikołajkowy prezent dla niej

Grudzień niewątpliwie jest magicznym czasem oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Jest to również czas zakupowego szaleństwa, bowiem każdy pragnie podarować drugiej osobie coś wyjątkowego. I tutaj pojawiają się problemy takie jak brak czasu na zakupy lub brak pomysłu. Myślę, że drugi powód przeważa u większości z nas. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z pomysłem na prezent dla koleżanki, przyjaciółki, siostry lub mamy. 

Kobiety twierdzą, że faceci mają łatwo - Ona zawsze ucieszy się z biżuterii lub dobrych perfum... Ale czy tak naprawdę nie oczekujemy czegoś innego niż kolejna para kolczyków lub kolejny balsam do ciała?  Kup coś bardziej kreatywnego. Zaczerpnij inspiracji od innych. 

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby czyli 31 pozytywnych słów zamkniętych w słoju.
Słój życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się z wysokiej jakości słoja z pokrywką. W środku znajdują się kolorowe, miękkie pióra oraz karteczki na których możesz umieścić życzenia lub pozytywne myśli. 
Taki słój możesz zrobić samemu lub zamówić w sklepie internetowym MyGiftdna, całkowicie go personalizując, co oznacza, że może on wyglądać jak tylko zechcesz. 

Jak przebiega personalizacja? Nic łatwiejszego! Za pomocą kreatora możesz wybrać jaki ma być kształt słoja, kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Słój Życzeń będzie fantastycznym prezentem na zbliżające się mikołajki lub święta. Dzięki niemu, przekażesz bliskiej Ci osobie 31 pięknych życzeń, lub pozytywnych myśli na każdy dzień. Taki prezent będzie niesamowitą pamiątką i zaskoczy nie jedną kobietę.
W sklepie możecie znaleźć dużo innych rzeczy, które Was zainspirują i sprawią przyjemność drugiej osobie. Poniżej 10 pozycji, które według mnie są świetnym prezentem dla niej od "Mikołaja": 


Do następnego!Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger